NECMİ ASFUROĞLU LİSESİ’NDE MEZURİYET HEYECANI - Hatay Gazetesi

NECMİ ASFUROĞLU LİSESİ’NDE MEZURİYET HEYECANI

  • Eklenme Tarihi :20.06.2024 | 13:14
  • Muhabir :Haber Merkezi

NECMİ ASFUROĞLU LİSESİ’NDE MEZURİYET HEYECANI

Defne Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesinin Mezuniyet Töreni düzenlendi. Törende öğrenciler mezun olmanın sevincini yaşadı.

Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen Mezuniyet Törenine Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Törende Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından konuşmalar yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan törende yaptığı konuşmada ''Bu gençlerimizi yetiştiren başta okul idarecileri olmak üzere tüm öğretmenlerimize, eğitime katkılarından dolayı Hayırseverimiz Sayın Necmi Asfuroğlu'na ve siz değerli velilerimize teşekkür ediyorum. Sevgili gençler, bundan sonraki hayatınızda muhakkak ki önünüze bazı engeller çıkacaktır. Ancak siz engeli engel olarak görürseniz ve mücadele etmezseniz takılıp düşersiniz, engeli engel olarak değil de basamak olarak görürseniz üzerine basarak yükselirsiniz. Sizlere ileriki hayatınızda sağlıklı, mutlu ve başarılı bir hayat diliyorum. Yolunuz da, bahtınız da açık olsun.'' dedi.

Daha sonra törene katılan protokol üyeleri tarafından öğrencilere mezuniyet cübbeleri giydirildi ve belgeleri dağıtıldı.