MUSTAFA KAVES SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

  • Eklenme Tarihi :08.07.2022 | 11:13

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Talip Köleoğlu’nun Dayısı, Altınkaya’nın geçmiş dönem Belediye Başkanlığını yapan sevilen isim Mustafa Kaves (Artist Mustafa) son yolculuğuna uğurlandı.

MUSTAFA KAVES SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Hatay Altınözü Altınkaya mahallesinin köklü,saygın ve sevilen ailelerinden olan Kaves ailesinin kıymetli büyüğü, Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Talip Köleoğlu’nun Dayısı, Altınkaya’nın geçmiş dönem Belediye  Başkanlığını yapan sevilen isim Mustafa Kaves (Artist Mustafa) son yolculuğuna uğurlandı.Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü  Talip Köleoğlu’nun dayısı olan merhum Mustafa Kaves’in cenazesi Altınkaya Merkez Camisinde yoğun katılım ile kılınan cenaze namazının ardından Altınkaya asri mezarlığındaki aile mezarlığına dualar ve gözyaşları arasında defnedildi.

Siyaset,Spor,Sanat  ve İş dünyasını buluşturan cenaze törenine akraba ve sevenleri katılarak Kaves ailesinin acısına ortak oldular. Merhum Mustafa Kaves için taziyenin Altınkaya mahallesinde bulunan evi önünse kurulacak cenaze çadırında alınacağı bilgisi verildi. Hatay Gazetesi olarak merhum Mustafa Kaves’e Allah’tan rahmet ,kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. (Haber Merkezi)