MURADİYELİDEN TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ - Hatay Gazetesi

MURADİYELİDEN TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

  • Eklenme Tarihi :01.06.2024 | 13:06
  • Muhabir :Haber Merkezi

MURADİYELİDEN TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

Hatay’ın İskenderun ilçesinde Muradiye Mahallesi, Muhtar Mustafa Keseroğlu'nun öncülüğünde bir temizlik seferberliği düzenlendi, mahallelinin destek verdiği seferberlik ilgi gördü.

Mahalle sakinlerinin daha yaşanabilir bir çevrede yaşaması hedeflenerek gerçekleştirilen bu seferberlik kapsamında, tüm cadde ve sokakların temizlenmesine yönelik bir çalışma başlatıldı.

Mahalle Muhtarı Mustafa Keseroğlu, temizlik konusunda gösterilen hassasiyetin önemine vurgu yaparak, temizlik ekipleriyle birlikte tüm sokaklarda temizlik çalışmalarına katıldı. Temizlik ekiplerinin özverili çalışmalarıyla, mahalledeki temizlik çalışmalarının başarılı bir şekilde yürütüldüğünü belirtti.

Muhtar Keseroğlu, özellikle Envitek firması ve temizlik çavuşu Adil Büyüktepe'ye teşekkür ederek, temizlik çalışmalarında gösterdikleri özveriden dolayı takdirini dile getirdi. Ayrıca, mahalle sakinlerine de çağrıda bulunarak, enkaz alanlarına çöplerin atılmaması konusunda hassasiyet gösterilmesini istedi.

Mahallede görev yapan temizlik ekipleri, sokak sokak dolaşarak temizlik çalışmalarını sürdürdü. Bu çabalı çalışmaların, Muradiye Mahallesi'nin daha temiz ve düzenli bir çevreye kavuşmasına katkı sağlayacağı belirtildi.