Muhtarlardan Kaymakam Baskın’a veda

  • Eklenme Tarihi :24.08.2022 | 09:53

Kütahya İli Tavşanlı ilçesine atanan Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın’a Belen Belediyesi Muhtarlıklar İşleri Müdürü Özgür Erşan, Belen Muhtarlar Derneği üyeleri ile birlikte ziyarette bulundu.

Muhtarlardan Kaymakam Baskın’a veda

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla onaylanan ve 12 Ağustos 2022 tarih ve 31921 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren "2022 Yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi"' ile Kütahya İli Tavşanlı ilçesine atanan Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın’a Belen Belediyesi Muhtarlıklar İşleri Müdürü Özgür Erşan, Belen Muhtarlar Derneği üyeleri ile birlikte ziyarette bulundu.

Kaymakamlık Makamında gerçekleştirilen ziyarette, Kaymakam Baksın’a hayırlı olsun dileklerini ileten misafirler, birlikte geçen süre içerisinde ilçemize yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini belirterek, yeni görev yerinde başarı dileklerini belirttiler. Kaymakam BASKIN, birlikte çalışma fırsatı buldukları süre içerisinde yapılan çalışmalarda desteklerinden ve gerçekleştirdikleri bu ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Ziyaret,  Hükümet Binası girişinde hatıra fotoğrafı çektirilerek sona erdirildi. (Haber Merkezi)