MİLLİ SPORCULARDAN BAŞKAN TOSYALI'YA ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :13.08.2022 | 07:52

Farklı kategorilerde şampiyon olan Muay Thai ( Savunma Sporu)Sporu yapan Milli Sporcular İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı'yı makamında ziyaret etti.

MİLLİ SPORCULARDAN BAŞKAN TOSYALI'YA ZİYARET

Muay Thai Raks Spor Kulübü Başkanı Serdar Keskin, Kulüp Koordinatörü Hülya Keskin, Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonu Milli Sporcular ile bir araya gelen Başkan Tosyalı,genç sporcuları tebrik etti.

SPORA VE SPORCUYA DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYORUZ

Belediye olarak her daim spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı,"Belediye düzenlediğimiz spor kursları düzenliyoruz.Spor kurslarımıza binlerce gencimiz katılıyor.Sportif turnuvalar düzenliyoruz.İskenderun'da son derece yetenekli sporcular var.Sizlerde başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum" dedi.

BAŞKAN TOSYALI'YA TEŞEKKÜR

Muay Thai Raks Spor Kulübü Başkanı Serdar Keskin, Kulüp Koordinatörü Hülya Keskin, Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonu Milli Sporcular ise spora ve sporcuya desteklerinden dolayı Başkan Fatih Tosyalı'ya teşekkür ettiler. Ziyarette yapılması planlanan turnuvalar ve organizasyonlar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. (Haber Merkezi)