MELEK MOSSO 20 AĞUSTOS’TA HATAY’DA

  • Eklenme Tarihi :11.08.2022 | 10:42

Düzenlediği organizasyonlar ile fark yaratmaya devam eden Efe Organizasyon bu kez Melek Mosso’yu sanatseverler ile buluşturacağı konser ile çalışmalarına hız kesmeden devem ediyor.

MELEK MOSSO 20 AĞUSTOS’TA HATAY’DA

Muhteşem sesi ve izleyenleri kendine hayran bırakan sahne performansıyla son dönemin adından sıkça söz ettiren genç yeteneği Melek Mosso Arsuz Joker Performans Sahnesi’nde sahne alacaklar.

 

YOĞUN İLGİ GÖRMESİ BEKLENİYOR

‘Tükettim’ , ‘Hayatım Kaymış’ , ‘Doğum Günü’ ve ‘Yıllar Affetmez’ şarkıları ile tanınan Melek Mosso Efe Organizasyon farkı ile 20 Ağustos’ta Arsuz Joker Performans Sahnesi’nde sevenleri ile buluşacak.

Konser afişlerinin çıktığı ilk günden itibaren biletlerin yoğun ilgi gördüğü ifade edilen dev konserin kalabalık bir seyirci tarafından izlenmesine kesin gözü ile bakılıyor. Seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile milyonları kendisine hayran bırakan Melek Mosso konserin yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

“TÜM HALKIMIZI DAVET EDİYORUZ”

Son dönemin en çok dinlenen sanatçıları arasında yer alan Melek Mosso Hataylı sanatseverler ile buluşturacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Efe Organizasyon Yöneticisi Hasan Efe yaptığı açıklamasında, “Efe Organizasyon olarak sevilen sanatçıları şehrimize getirmeye devam ediyoruz. Yaptığımız araştırmalar neticesinde herkes tarafından beğenilen Melek Mosso’yu 20 Ağustos’ta hemşerilerimiz ile buluşturmak adına tüm hazırlıkları tamamladık. Afişlerimiz çıktığı andan itibaren konser biletlerine ilginin yoğun olduğunu söyleyebiliriz. 20 Ağustos cumartesi günü Arsuz Joker Performans Sahnesi’nde gerçekleşecek olan Melek Mosso konserimize tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.Melek Mosso konser bileti rezervasyonu için 0 532 232 26 54 ve 0531 233 3838 numaralar ile irtibata geçilebileceği belirtildi. (Haber Merkezi)