LİGE HAZIRIZ

  • Eklenme Tarihi :23.08.2022 | 11:17

Geçen sezon İskenderunspor’u şampiyonluğa taşıyan takımın kaptanlığını yapan İrfan Başaran, 2. Lige hazırlık kampı, oluşturulan takım ve hedeflerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

LİGE HAZIRIZ

2021-2022 futbol sezonu üçüncü ligden şampiyonluğa uzanan mücadelede önemli katkı veren ve bu sezon da takımının başarısı için formasını terletecek olan İrfan Başaran, “Yeni sezon bütün takımlara hayırlı olsun. Yeni sezona Bolu’da iki etap çalışmamız oldu. Yeni gelen arkadaşlarımız aramıza katıldı. Gerçekten kaliteli düzgün karakterli oyuncular geldi, iyi kaynaştık. Çok iyi çalıştık, hem de arkadaşlığımız iyi oldu” dedi.

 

“BİZİM İÇİN FİKSTÜRÜN ÖNEMİ YOK!”

Yeni sezonun maçlarına çok kısa bir süre kaldığını, ligin ilk maçını Balıkesir sporla başlayacaklarını belirten İrfan Başaran “Onlarda PTT ligden düştüler. İkinci lige eski oyuncularıyla devam ediyorlar. Bu anlamda biz yeni sezondan çok ümitliyiz. Şehirle birlikte, birlik beraberliğimizi geçen seneden devam ettirip daha da üzerine koyup yeniden şampiyonluk istiyoruz. Sezon sonu tüm İskenderun sporluların gururlanacağı bir sezon olur inşallah. Fikstürün durumunu ben bireysel bakarsam; pek bir önemi yok. Biz iyi hazırlanmazsak, iyi konsantre olmazsak, motive olmazsak, kimle oynarsak oynayalım kazanamayız çok zor! Ama iyi başlamak her zaman iyidir. Özgüven açısından dediğim gibi fikstürün dez avantajı diye bir şey yok, bana göre çıkacağız her maçamızı kazanmak için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)