KAYMAKAMDAN ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :11.05.2024 | 11:36
  • Muhabir :Haber Merkezi

KAYMAKAMDAN ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET

Hassa Kaymakamı Osman Acar, Erzurum İlinde görevi esnasında meydana gelen kavgada tarafları ayırma esnasında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Mustafa Yaşar’ın ailesine ve yakınlarını ziyaret ederek devletimizin her daim yanlarında olduklarını belirtti. Şehidimizin ailesi ile yakından ilgilenerek istek ve taleplerini dinledi.

Kaymakam Acar şehitlerimizin kanlarının hiçbir zaman yerde kalmadığını belirterek, “Şehitlerimizin kanları hiçbir zaman yerde kalmadığı gibi bugün de kalmayacaktır. Faili kimler ise bunun arkasında devletimiz ve bizler her zaman konunun takipçisiyiz.

Ülkemizin bağımsızlığı, milletimizin huzur ve emniyeti için canlarını seve seve feda eden şehitlerimizin hakkını ödemek asla mümkün olamaz. Zira bir insanın sahip olduğu en değerli varlığını yani canını verdiği yüce bir fedakârlıktan bahsediyoruz. Bu yüzdendir ki Şehadet Peygamberlikten sonra bir mü ‘minin ulaşabileceği en yüksek mertebedir. Bizlerin yapması gereken çok büyük fedakârlıklarla bizlere emanet edilen vatanımıza ve bayrağımıza sahip çıkmanın yansıra güçlü ve müreffeh yarınlar için çok daha fazla çalışmaktır.” dedi.