KAYMAKAM GÖKÇE VEDA YEMEĞİ VERDİ

  • Eklenme Tarihi :18.07.2022 | 15:54

Yayladağı İlçesi’nde görev yapmakta iken tayinleri çıkan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Güler ve Emniyet Amiri Vekili Tarık Köse için Yayladağı Kaymakamı Ömer Faruk Gökçe tarafından veda yemeği düzenlendi.

KAYMAKAM GÖKÇE VEDA YEMEĞİ VERDİ

Yayladağı İlçesi’nde görev yapan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Güler ve Emniyet Amiri Vekili Tarık Köse için Yayladağı Kaymakamı Ömer Faruk Gökçe tarafından veda yemeği düzenlendi. Yayladağı Belediyesi’ne ait Devrent Mesire Alanı’nda bulunan Sosyal Tesislerde düzenlenen veda yemeğine Yayladağı Kaymakamı Ö. Faruk Gökçe, Yayladağı Belediye Başkanı Mehmey Yalçın, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Güler, Emniyet Amiri Vekili Tarık Köse, STK Temsilcileri katılım gösterdi.

 

Düzenlenen veda yemeği öncesinde bir konuşma gerçekleştiren Yayladağı Kaymakamı Ö. Faruk Gökçe, “Bugüne kadar yapmış oldukları özverili çalışmalarından, kendilerini tanımaktan ve beraber çalışmaktan mutlu olduğum çıkan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Güler ve Emniyet Amiri Vekili Tarık Köse’ye yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından tayini çıkan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Güler ve Emniyet Amiri Vekili Tarık Köse’ye Yayladağı Kaymakamı Ö. Faruk Gökçe ve Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın tarafından birer plaket takdim edildi. (Mehmet ÇAĞLAR)