Kaymakam Demiryürek'ten Üsküdar’a veda!

  • Eklenme Tarihi :24.08.2022 | 09:51

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde beş yıldır görev yapan ve her kesimin gönlünde taht kuran Kaymakam Murat Safa Demiryürek yeni görev yeri İskenderun’a gitmeden önce herkesle helalleşip vedalaştı.

Kaymakam Demiryürek'ten Üsküdar’a veda!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla onaylanan ve 12 Ağustos 2022 tarih ve 31921 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren "2022 Yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle İstanbul Üsküdar İlçesi Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, İskenderun Kaymakamlığına atanmıştı.

 

Üsküdar Belediye Başkanı Hamit Türkmen’in ev sahipliğinde Burhan Felek Köşkü’nde düzenlenen veda yemeğinde İskenderun Kaymakamlığına atanan Murat Sefat Demiryürek katılımcılarla vedalaştı.

2017 Eylül’ünden bu yana sürdürdüğü Üsküdar Kaymakamlığı’ndan yeni görev yeri olan İskenderun’a gitmek üzere bugün saat 10.00’da gerçekleştirilen törenle ayrılan Murat Sefa Demiryürek sosyal medya hesabından şunları paylaştı: “Bu vazifelere beni layık gören Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’ya şükranlarımı arz ediyorum. Aziz İstanbul’un fethini gören Üsküdar’ımızın kıymetli sakinlerine şahsıma ve temsil ettiğim makama vermiş oldukları destek ve göstermiş oldukları güven dolayısıyla bilhassa teşekkür ediyorum. Son olarak, bu kutlu beldede görev yapmayı bana nasip eden Yüce Allah’a şükrediyorum…” (Haber Merkezi)