KARNE GÜNÜNÜ ŞENLİĞE ÇEVİRDİLER

  • Eklenme Tarihi :21.01.2024 | 14:37
  • Muhabir :Haber Merkezi

KARNE GÜNÜNÜ ŞENLİĞE ÇEVİRDİLER

Arsuz Çetillik İlk ve ortaokul öğrencileri ile Gözcüler Konteyner kentteki çocukların katılımıyla İskenderun Gençlik Merkezi personeli ve gönüllüleri tarafından, düzenlenen etkinlik, karne gününü şenliğe çevirdi.

 

Çocukların karne heyecanına ortak olan İskenderun Gençlik Merkezi'nin gönüllüleri Çetillik İlk-ortaokulu ve Gözcüler Konteyner kentteki çocuklarla bir araya geldi. Karnelerini alan öğrenciler müzik eşliğinde Palyaçolarla birlikte dans edip eğlenirken yerel sanatçı Soydan Soydaş'ın konseriyle keyifli anlar yaşadılar. Soydan Soydaş'ın birbirinden güzel şarkılarını öğrenciler birlikte seslendirdiği etkinlik, katılımcılara unutamayacakları bir gün yaşattı.

İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin, eğitim ve öğretim yılının ilk döneminin sona ermesiyle karnesini alan öğrencilerimizin bu heyecanına ortak olduklarını belirterek,” İskenderun Gençlik Merkezi ailesi olarak Çetillik İlkokulu’ndaki ve Gözcüler Konteyner Kentindeki çocuklarlaydık. Onların yüzlerinde bugün tebessümler bırakmak bizler için paha biçilemez bir mutluluk. Böylesine güzel bir gün için hem kendi Gönüllü ve çalışanlarıma hem de Soydan Soydaş'a çok teşekkür ediyorum" dedi.