Kaliteli Sanat Eğitim ve MEB Onaylı Sertifika Bir Arada!

  • Eklenme Tarihi :28.10.2022 | 14:10

Bölgemizin tek MEB onaylı özel sanat akademisi Fatma Satar Sanatorium Müzik Resim ve Bale Akademisinin 350 öğrencisi MEB onaylı sertifikalarını aldılar.

Kaliteli Sanat Eğitim ve MEB Onaylı Sertifika Bir Arada!

Alanında deneyimli öğretmenlerin nezaretlerinde eğitimlerini tamamlayarak MEB onaylı sertifikalarını alan öğrencilerin mutlulukları görülmeye değerdi.
Öğrencilerin olduğu kadar velilerin de heyecanları gözlerinden okunurken MEB onaylı sertifikalarına kavuşan öğrenciler ve aileleri başta Fatma Satar Sanatorium Müzik Resim ve Bale Akademisinin kurucusu Fatma Satar olmak üzere tüm öğretmenlerine teşekkür ettiler.
Özverili çalışmalar neticesinde sanat akademilerine geçtiğimiz yıllarda kazandırdıkları MEB onaylı sertifikaları öğrencilerine vermenin haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Fatma Satar Sanatorium Müzik Resim ve Bale Akademisi kurucusu Fatma Satar yaptığı açıklamada:” 1996 yılında “Sanat Burada” sloganı ile çıktığımız bu yolda şimdiye kadar binlerce öğrencimize sertifika vermiştik.Geçtiğimiz yıllarda kurumumuza kazandırdığımız MEB onayı sonrasında şimdi de 350 öğrencimize Müzik Resim ve Bale branşlarında MEB onaylı sertifikalarını vererek sektörde bir kez daha farkımızı ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Geçtiğimiz sezon da yaptığımız çalışmalar neticesinde bir çok öğrencisini  Güzel Sanatlar lisesi ve Devlet Konservatuarı kazandıran kurumumuz çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Başarımızın mimarı olan tüm çalışma arkadaşlarımı yürekten kutluyor her daim yanımızda olan kıymetli velilerimize teşekkür ediyor , Müzik Resim ve Bale alanında çocuklarına eğitim aldırmak isteyen ve bu eğitimler sonrasında MEB onaylı sertifika ile çocuklarının eğitimlerini tamamlatmak isteyen herkesi Fatma Satar Sanatorium Müzik Resim ve Bale Akademisine bekliyoruz.”dedi.