İTSO’DA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

  • Eklenme Tarihi :28.05.2022 | 11:50

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nın (İTSO) ev sahipliğinde Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Adana Şubesinden Halkla İlişkiler sorumlusu Buğse Çakan, Sunum yaparak, faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

İTSO’DA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

LÖSEV Adana Şubesi Halkla İlişkiler sorumlusu Buğse Çakan’ın açılış konuşması ve sine vizyon sunumu ile düzenlenen bilgilendirme toplantısına, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, mahalle muhtarları, ilgili kurum müdür ve memurları ve vatandaşlar katıldı.

 

LÖSEV Adana Şubesin Halkla İlişkiler sorumlusu Buğse Çakan sunumunda, “Unutmayalım ki Löseminin tedavisi vardır. Önce doktorlarınız, hemşireleriniz  sonra  Lösev ailemiz sayesinde bu hastalığı yeneceksiniz. Lösev kurulmadan önce tedavi ve başarı şansı yok denecek kadar az iken 20 yıl içerisinde hem tıptaki imkanların gelişmesi hem de vakfımızın sağladığı  destekler ile bu başarı oranı yüzde 90’ların üzerine çıktı. Unutmayın ki, Lösev yüzlerce çalışanı, yüz binlerce akrabası ve milyonlarca gönüllüsü ile  kocaman mutlu bir ailedir. Sizlerden ricamız çevrenizde bu tür hastalar varsa bizlere bildirin. Bizlerde yardımcı olalım. Son yıllarda özellikle sosyal medya üzerinden çok sayıda hastamıza ulaşıyor, tedavilerine başlıyor ve çok iyi sonuçlar alıyoruz. Bu gün İskenderun’dayız ve bizlere bu imkânı sağlayan ve bizleri sizlerle buluşturan Ticaret ve Sanayi Odamıza teşekkür ediyoruz” dedi. (Haber Merkezi)