İSKENDERUNSPOR KAFİLESİ FİNALE UĞURLANDI

  • Eklenme Tarihi :25.05.2022 | 11:10

İskenderunspor kafilesi, tarafsız sahada Iğdırspor ile 25 Mayıs Çarşamba Günü oynayacağı play-off final maçı için bugün sabah saatlerinde kendi tesislerinden uğurlandı.

İSKENDERUNSPOR KAFİLESİ FİNALE UĞURLANDI

İskenderunspor Teknik Direktörü Bülent Yenihayat, futbolcusundan teknik kadroya, ailelerinden tüm taraftarlara kadar herkesin şampiyonluğa odaklandığını ifade ederek; “Artık sezonun son maçı, birazdan yola çıkacağız, hazırlıklarımızı tamamladık, orada bir antrenman yapacağız sonra maç saatini beklemeye başlayacağız. Daha önce de söyledik, bir sezonun emeği bir maça kaldı ama her zaman söylediğimiz gibi biz takımımıza güveniyoruz, futbolcu kardeşlerimize güveniyoruz. Onların da orada gereğini yapıp maçı kazanacaklarından en ufak bir şüphemiz yok. Çıkacağız iyi bir oyunla, Iğdır’a karşı iyi bir oyun oynayıp, İskenderunspor’a, İskenderun şehrine o şampiyonluğu yaşatmak istiyoruz, sonra da keyifle kutlamak istiyoruz. Herkesin düşüncesi, buradaki sinerji, şehirdeki sinerji bu yönde, bizim yakınlarımız, futbolcuların yakınları, taraftarlarımız herkes odaklanmış durumda, inşallah şampiyon olup o kupayı buraya getirmek istiyoruz” diye konuştu.

 

BAŞARACAĞIMIZA İNANIYORUM

Futbolculardan Enes Soy; “Son hazırlıklarımızı yaptık, son 90 dakikamız kaldı, çalışmalarımızı, hocamızla, bütün takım arkadaşlarımızla yaptık. Artık bir senenin emeğinin sonunda bir maçımız var, inşallah kazanıp o kupayı İskenderun'a getirmek istiyoruz, bütün takım arkadaşlarım buna inanıyor, bunu başaracağımıza inanıyorum” dedi.

ARTIK SON VİRAJDAYIZ

Forvet oyuncusu Osman Şahin; “Artık son virajdayız, bu zamana kadar yaptığımız emeğin karşılığını almak için son maça çıkacağız. Hem fizik olarak hem mental olarak çok iyi hazırlandık, hocalarımız son taktiklerini verdi. Bundan sonra artık iş bize kalıyor, çok hazırız. Elimizden gelen her şeyi yapacağız, o kupayı bu şehre, bu kulübe getireceğiz” diye konuştu.

Futbolculardan Emre Güler tüm sezonun 90 dakikaya bağlı olduğunu, inşallah oradan iyi bir sonuçla dönmek istediklerini belirterek Büyük bir taraftar topluluğunun da geleceğini, güzel bir atmosfer ve güzel bir maç olacağına inandıkları başkentten yolun sonunda şampiyonluğa ulaşma temennisinde bulundu.

Forvet oyunculardan Emre Gemici de; “Bir senenin emeği buradan geçiyor, iyi hazırlandık, elimizden gelenin en iyisini yapıp İskenderun'a kupayı getirmek için bugün yola çıkıyoruz. Orada taraftarımızın da yoğun ilgisi var kupayı şehrimize getireceğiz inşallah” dedi.

KUPAYI GETİRMEK İSTİYORUZ

Futbolculardan Hakan Kuş; “Çarşamba günü inşallah kupamızı alacağız mutlu bir şekilde geri döneceğiz Allah'ın izniyle. Bütün çalışmalarımızı yaptık, elimizden geleni yapacağız, her şeyimizi ortaya koyacağız. Bu sene geçen seneki gibi olmayacak finalde inşallah kazanan taraf biz olacağız” derken, kaptan İrfan Başaran da; “Güzel bir maç olacağını düşünüyoruz iki taraf içinde, iki kaliteli takımın maçı olacak ama çok iyi çalıştık, çok iyi hazırlandık, başkanımızla birlikte, teknik ekibimizle, hocamızla birlikte, tüm camiamızla, taraftarımızla maça hazırız. İnşallah gereğini yapıp maçtan da galip gelip kupayı buraya getirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

ŞAMPİYONLUK KUPAMIZI İSKENDERUN'A HEDİYE EDECEĞİZ

Takımı dualarla yolcu eden ve otobüsün arkasından su döken İskenderunspor Kulüp Başkanı Hakan Bolat’ın eşi aynı zamanda Başkan Yardımcısı Melike Bolat ise şunları söyledi: “Yolları, bahtları açık olsun. Çok heyecanlıyız, bütün bir yılın heyecanı var. Biz bu play-offlara, son maça, alnımızın teriyle, bileğimizin hakkıyla, bütün futbolcularımızın imanıyla, gücüyle, alın teriyle geldik. İnanıyorum ki Allah'ın izniyle kupayı alacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun. İnşallah galip gelip şampiyonluk kupamızı İskenderun'a hediye edeceğiz” (Haber Merkezi)