İSKENDERUN BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ 19. YILINI KUTLADI

  • Eklenme Tarihi :13.06.2022 | 11:00

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Hatay'da İskenderun Beşiktaşlılar Derneğinin 19. kuruluş yıl dönümü kutlama programında, hiçbir Beşiktaşlının kulübünden vazgeçmeyeceğini belirterek, "Beşiktaşlılık bir duruştur" dedi.

İSKENDERUN BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ 19. YILINI KUTLADI

2003 yılında onbir kişi bir araya gelerek İskenderun’da Beşiktaşlılar derneğini kurduklarını söyleyen Dernek Başkanı Sedat Uysal,” Tüm Beşiktaş sevdalılarını İskenderun’da bir araya getirmek bir çatı altında toplamak. Beşiktaş sevgisini ve Beşiktaşlılık ruhunu daha geniş kitlelere yaymak gerek derneğimize gerekse kulübümüze fayda sağlayacak faaliyetleri yürütmek amacıyla kurduk. Derneğimiz bugün 19 yıl önceki heyecan ile faaliyetlerine devam etmektedir.”dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN YOLA ÇIKTIK

 

Sporun kardeşlik olduğunun altını çizen Kulüp Başkanı Çebi, şöyle konuştu: "Bizim Beşiktaşlılık bakışımız, rakiplerimizin değerini olduğu gibi kabullenip, saygıyla karşılamaktır. Hatta onlarla birlikte yol yürümeyi bilmektir. Dolayısıyla sporun birleştirici ve kardeşlik tarafını önemsediğimi belirtiyorum. Beşiktaş'ımız için de son kongrede talep ettiğim, dilekte bulunduğum birlik ve beraberlik için yola çıktığımızı, bu seneyi birlik ve beraberlik yılı ilan ettiğimizi huzurlarınızda bir kere daha söylemek istiyorum."

Programa, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Beşiktaşlı taraftarlar ile davetliler katıldı. (Haber Merkezi)