INVİCTUS TP PETROL’E MUHTEŞEM AÇILIŞ TÖRENİ

  • Eklenme Tarihi :06.06.2022 | 11:00

Altınözü ilçesi Altınkaya kavşağında hizmet verecek olan Invictus TP Petrol muhteşem bir açılış töreni ile hizmete açıldı.

INVİCTUS TP PETROL’E MUHTEŞEM AÇILIŞ TÖRENİ

Bölgenin başarılı iş insanları Halit Özbek, Hüsamettin Çamlıbel ve Cemil Kasapoğlu’nun girişimleri ile Altınözü’ne kazandırılan Invictus TP Petrol’ün yoğun katılım ile gerçekleşen açılış törenine Defne Kaymakamı Nevzat Şengök,Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı,MHP Altınözü İlçe Başkanı Adem Türk,Siyasi Partilerin Temsilcileri,Kurum Müdürleri ve çok sayıda seçkin davetli katıldı. Türkiye’nin yenilikçi akaryakıt dağıtım şirketi olan TP’in yeni bayisi olan Invictus Petrol güler yüzlü personeli, araç yıkama üniteleri ve aldığı maksimum düzeydeki tedbirleri ile takdir toplarken çok kısa sürede görmüş olduğu yoğun ilgi yakın zamanda bölgenin marka akaryakıt istasyonu olacağının sinyalini veriyor.

 

7/24 HİZMET VERECEK

Yakıt kalitesi ile herkes tarafından bilinen TP’in şubesini uzun zamandır eksikliği hissedilen bir bölgeye kazandırmanın haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Invictus TP Petrol işletmecisi Halit Özbek yaptığı açıklamada, “Alanında profesyonel bir ekip ile uzun zamandır yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde akaryakıt istasyonumuzun nihayet resmi açılışını yapmamızın mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’de akaryakıt dağıtım sektöründe tüketicinin ilk tercihlerinden olma temel hedef ve prensibiyle hareket etmesinin yanında müşterilerine sunduğu kusursuz ve yenilikçi hizmetler ile bilinen TP markası ile sektöre girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Invictus Petrol’de de tüm istasyon TP’nin deneyimli ekibinin çalışmaları ile dizayn edildiği gibi personellerimiz de aynı şekilde en iyi eğitimi alarak saha görevlerine başlamışlardır. İşletmemizde bay personelimizin yanında TP’nin kadının toplumdaki gücü konusunda farkındalığı artırmak amacı ile başlattığı bayan personellerimizde görev yapmaktadır. 7/24 hizmet veren 85 metrekare marketimiz şuan Altınözü’nde en büyük alana sahip market durumundadır. Şu günlerde en çok dikkat edilen hususlardan biri olan hijyen konusunda oldukça iddialı olup lavabolarımız ve market hijyenine çok dikkat ediyoruz. Ayrıca köpük, tazyikli su ve elektrikli süpürge ile yıkama ünitelerimizde de araçlarını yıkmamak isteyen sürücülere en güzel hizmet verilmektedir” dedi.

BAŞKAN SARI’DAN HAYIRLI OLSUN

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı ise gelişen ve güzelleşen Altınözü’ne yeni bir yatırım yaparak istihdam ağını genişlettikleri için Invictus TP Petrol’e teşekkür etti. Başkan Sarı konuşmasının devamında ise, “İlçemiz Altınkaya Çevreyolu’nda işletme sahipleri Hüsamettin Çamlıbel ve Halit Özbek’in hizmet vermeye başlayan Türkiye Petrolleri’nin açılışını kıymetli misafirlerin katılımlarıyla gerçekleştirdik. İşletmenin ilçemize ve yatırımcılarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Rabbim bol ve bereketli kazançlar nasip eylesin” dedi.

“BÖLGEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Invictus TP Petrol işletme sahiplerinden Hüsamettin Çamlıbel ve Cemil Kasapoğlu ise, “Kısa sürede bizlere göstermiş oldukları ilgi ile ne kadar doğru bir adım attığımızı bizlere gösteren kıymetli müşterilerimize başta olmak üzere, Özveri ile çalışan kıymetli çalışanlarımıza teşekkür ediyor, Invictus TP Petrol bölgemize hayırlı olsun diyoruz” dediler.

TUBA ÖZAY AÇILIŞA RENK KATTI

Konuşmaların ardından protokol, kurdele kesimiyle akaryakıt istasyonun açılışını gerçekleştirdi. Kurdele kesiminden sonra açılışa katılan Tuba Özay ise sevenlerinin yoğun sevgi gösterisi ile karşılaştı. Özay, Invictus TP Petrol’ün işletme sahiplerine ve Hatay’a hayırlı olmasını diledi. Ayrıca Tuba Özay’ın belirlediği şanslı 3 kişiye açılışa özel depoları dolduruldu. Açılışa katılan ve katılamayan birçok isim çiçek göndermeyi ihmal etmedi. Gönderilen çiçekler açılış meydanını çiçek bahçesine çevirdi. (Haber Merkezi)