İLHAN MOBİLYA İSKENDERUN’A ŞUBE AÇTI

  • Eklenme Tarihi :28.06.2022 | 10:48

Antakya merkezli İlhan Büro Mobilya, şubeleşme çalışmalarına açılışını yaptığı mağazayla İskenderun’dan başlattı.

İLHAN MOBİLYA İSKENDERUN’A ŞUBE AÇTI

İlhan Büro Mobilya mağazasının açılışına Hatay Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu, Defne Kaymakamı Nevzat Şengök, Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belen belediye Başkanı İbrahim Gül ve davetliler katıldı.

ATAĞIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ

Açılışta konuşan firma sahibi İlhan Kısaoğlu, yıllardır hem üretim hem de pazarlama noktasında faaliyet gösterdikleri Antakya’da önemli bir Pazar elde ettiklerini belirterek “Gerek üretimde ve gerekse pazarlamada önemli işler yaptık. Ardık şubeleşme zamanının geldiği kanaatine vardık. Biz de İlhan Büro Mobilya olarak ilk şubeleşme atağını İskenderun’dan başlattık. Bundan sonra da bu atağımızı belirli bölgelerde sürdüreceğimizi açıklamak isterim” dedi.

HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDULAR

Açılışa katılan Vali Yardımcısı Tetikoğlu, Kaymakam Nevzat Şengök, Milletvekili Özel ve Belediye Başkanı Tosyalı, İlhan Büro Mobilya mağazasının ürünlerini yakından bildiklerini dile getirerek, gerek tasarım, gerek ekonomik anlamda estetik bir çizgi yakaladığına işaret ederek, yeni şubenin hayırlı olması dileklerinde bulundular. Açılışın ardından mağazayı gezen davetliler, ürünler karşısında hayranlıklarını gizleyemediler. Mağaza sahibi Kısaoğlu, davetlilerle tek tek ilgilenerek ürünler hakkında bilgiler verdi. (Haber Merkezi)