İGC’DEN YÜZBAŞI YILDIRIM’A ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :10.06.2022 | 10:11

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı, Yönetimi ve üyeleri, İskenderun İlçe jandarma Komutanı Yüzbaşı Yusuf Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.

İGC’DEN YÜZBAŞI YILDIRIM’A ZİYARET

İlçe Jandarma Komutanlığı olarak sorumluluk bölgelerinde huzur ve güvenliği sağlamak üzere yaptıkları çalışmalarda halkın desteğini almanın önemine değinen İskenderun İlçe Jandarma Komutanı Yıldırım, sorumluluk bölgesindeki çalışmaları yürütürken İskenderun medyasının duyarlı yaklaşım ve tavırlarını takdir ettiklerini ifade etti.

 

Gazetecilerle samimi bir ortamda geçen ziyarettin kendisini ve çalışma arkadaşlarını mutlu ettiğini belirten İskenderun İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yusuf Yıldırım, İskenderun basınından övgüyle bahsetti.

İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yıldırım, ziyaretten son derece mutlu olduğunu dile getirmesi üzerine İskenderun İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, İskenderun’da görev yapan idare amirlerinin duyarlı ve hoşgörülü olmalarının kent için de bir şans olduğunu ifade etti.

İGC Başkanı Diyap Atar, ev sahipliği için İskenderun İlçe jandarma Komutanı Yüzbaşı Yusuf Yıldırım’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. (Haber Merkezi)