Hoş Geldin Yavuz Selim Bebek

  • Eklenme Tarihi :23.01.2023 | 11:08

1948 yılından günümüze tatlıcılık sektöründe başarılı bir biçimde faaliyet gösteren Fansa Tatlıcılık işletmecisi Şahap Fansa baba olma heyecanı yaşadı.

Hoş Geldin Yavuz Selim  Bebek

Münevver&Şahap Fansa çiftinin üçüncü çocukları olarak dünyaya gelen bebeğe Yavuz Selim adı verildi.Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bölgenin en çok tercih edilen doktorlarından Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktorları kontrolünde doğumu gerçekleştirilen Yavuz Selim   bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi verilirken Münevver&Şahap çifti ile çocukları Sadık ve Fethiye Lora’nın  mutlulukları adeta gözlerinden okunuyordu.

Anne Baba olmanın heyecanını yaşadıklarını ifade eden Münevver&Şahap Fansa çifti Yavuz Selim   bebeğin ve tüm bebeklerin ailelerine ülkelerine hayırlı evlatlar olmalarını dilediğinin altını çizerek yaptıkları açıklamada:” 18 Ocak 2023  tarihinde Dünya’ya gelen bebeğimiz Yavuz Selim’in   anne karnındaki takip süresi boyunca, özveri ile tıbbi bilgisini ve insani ilgisini esirgemeyen , oğlumuzun    doğması için insanüstü bir sabır gösteren ve ardından başarılı bir şekilde Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesinde doğumu gerçekleştiren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktorlarımız başta olmak üzere Doğum sonrası bebeğimizin muayenesini gerçekleştiren doktorlarımıza, Doğumhanenin deneyimli tüm personeline iş disiplinleri ve sevgi dolu yaklaşımlarından ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Minnettarız. ”dediler.
Hatay Gazetesi olarak  Münevver&Şahap Fansa çiftine Hayırlı olsun ,Allah analı babalı büyütsün dileklerimizi gönderiyoruz. (TALİP KÖLEOĞLU)