Hayal değil gerçek; Ekonominin Devası olacağız

  • Eklenme Tarihi :30.08.2022 | 12:08

Deva Partisi Altınözü İlçe teşkilatı hafta sonu mahalle gezileri yaparak halkla bir araya geldi.

Hayal değil gerçek; Ekonominin Devası olacağız

Hacıpaşa, Kıyıgören, Yolağzı ve Nergizli mahallelerinde düzenlenen buluşmalara Deva Partisi Altınözü ilçe Başkanı Hulki Baskın ve teşkilatı tam kadro katıldı. Altınözü Teşkilatının halkla buluşmalarına Deva Hatay teşkilatının çalışkan ismi Nidal Hüzmeli’ de destek verdi. Hüzmeli "biz partimizin çalışmalarını halka anlatmak ve onlarla beraber olmak için bu görevlere talip olduk" dedi. Hatay'ın her karışını birlikte gezerek Genel Başkanımız Ali Babacan’ın yanında ve partimizin hizmetinde olmaya çalacağız” ifadesini kullandı.

 

İlk toplantı Altınözü Hacıpaşa Mahallesi de muhtarlarla yapıldı. İlçenin sorunlarını birinci ağızdan dinlenme fırsatı bulduk diyen Hüzmeli, İlçe Başkanı Hulki Baskın’nın yapacağı çalışmalarda parti olarak birlikte hareket ederek çözümleri noktasında destek olacaklarını söyledi.

Ekonomide yaşanan sıkıntıların çözümsüz olmadığını belirten Hüzmeli, “Bu halk daha önce mutlu ve bereketli günler gördü. Biz Ali Babacanı denedik. Ekonomi Bakanlığı yaptığı dönemi hepimiz çok iyi biliyoruz. Şimdi yaşadığımız hayat pahalılığı ve ekonomik buhran asla çözümsüz değildir. Bilen biri olarak söylüyorum. Sayın Ali Babacan Daha önce yaptı. Hayal değil ve asla bu hükümetin yaptığı gibi ülkeyi krize sokmadı. Her vatandaşımızın ortak payda da buluştuğu yaşanabilir ve müreffeh bir ülke de yaşadık. Ve yine o mutlu ve bereketli ülkeyi tekrar birlikte inşa edeceğiz. Ölçtük tarttık bu doğrultuda yol yürüyoruz” tespitlerinde bulundu.

Hüzmeli “ben bir hukukçu olarak söylüyorum. Bizim halkımızın yanında ve onlarla birlikte hareket etmemiz gerekir. En başında olmam gereken yerin burası sizin ve haklı davanın savunucusu Deva kadrolarıdır. Adaletin tesis edildiği ve her yurttaşına eşit davranıldığı bir yerde olmak benim ve hukukun üstünlüğüne inanan her yurttaşımızın olması gereken yer DEVA kadrolarıdır. Sistem eksikliği kapatılmalı artık yönetim ve siyaset şeffaf yapılmalı insanlara verilmesi gereken sosyal hizmetler lütuf olmamalıdır” diye konuştu.

Deva Altınözü Teşkilatının düzenlediği program Hacıpaşa, Kıyıgören ve Yolağzı mahallelerinde ev ziyaretleri ile sürdü. Teşkilat üyeleri ardından Nergizli Mahalle Muhtarının mutlu gününde yanında oldu. (Haber Merkezi)