HATAY’LI KUAFÖR AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU

  • Eklenme Tarihi :26.02.2024 | 16:47
  • Muhabir :Haber Merkezi

HATAY’LI KUAFÖR AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU

Arnavutluk’ta düzenlenen  Glbal Fashıon Progress uluslar arası yarışmada Hataylı kuaför Mehmet Kemal Kanat Avrupa birinciliğini elde etti.

 

Eurocup Türkiye milli takımı, Arnavutluk  gerçekleştirilen  Glbal Fashıon Progress uluslar arası yarışmaya katıldı. Hilton otelde düzenlenen yarışmaya 22 ülkenin milli takımları katıldı. Yarışmada Takım kaptanlığını Erkan Ergin’in, koordinatörlüğünü de Şener Eroğlu ve Selçuk Karamaca’nın yaptığı

 Erdal Çelik, Mehmet Doğan, Harun Mencütekin, İrem Gülüm, Remzi Gözmek, Onur Özden, Serdar Koyun, Emrah Bilen ve Emir Özlü’den oluşan Türk Milli Takımı Avrupa birinciliğini elde ederek büyük bir başarı gösterdi.

Yarışmada Avrupa birincisi olan Hataylı Kuaför Mehmet Kemal Kanat, “18-19 Şubat Arnavutluk Tiran Hilton'da düzenlenen Avrupa şampıyosuna TÜRKİYE milli takım olarak katılım sağladık. 22 Ülke arasında, yurdumuza milli takım olarak Avrupa 1.ciliğini getirdik. Old school clasic  bireysel yarışmamda’da 1.olarak Avrupa şampiyonluğunu getirdim.  Sevenlerimizle dostlarımızla

Onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Uzun yıllardır bay bayan kuaförlerinin uluslararası platformlarda yer almasını sağlayan  emekler sarf eden herdaim  desteklerini hissettiren Sayın Bayram Karakaşa  Teşekkürlerimi sunarım.  Aynı zamanda Eurocap Turkey Başkanı Sayın Gökhan Hamarat'a Erkan Ergine Şener Eroğlu'na ve Selçuk Karamaca’ya en içten teşekkürlerimi sunarım.” dedi.