HANİFİ KADİFE YENİDEN BAŞKAN - Hatay Gazetesi

HANİFİ KADİFE YENİDEN BAŞKAN

  • Eklenme Tarihi :30.06.2024 | 11:18
  • Muhabir :Haber Merkezi

HANİFİ KADİFE YENİDEN BAŞKAN

SS 48 nolu Halk Otobüsleri Kooperatifi Genel Kurulu’nda, mevcut başkan Hanifi Kadife güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.

Efsane başkanlardan Halil Kadife’nin vefatının ardından şoför esnafının büyük desteğiyle ağabeyinin yerine göreve seçilen, ardından girdiği tüm kongrelerde güven tazeleyerek başkanlığını sürdüren Kadife gerçekleşen son olağan kongrede rakipsiz olarak girdiği seçimden yeni bir zaferle ayrıldı. Kongrenin divan kurulu başkanlığını Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aziz Fatih Yılmaz yaptı.

ÇOK ZORLU BİR SÜREÇTEN GEÇİYORUZ

Başkan Kadife, gerçekleşen kongrenin ardından yaptığı açıklamada; “Çok zorlu bir süreçten geçerken, bu mücadelemiz içerisinde bir demokrasi şölenine sahne olan, Hava şartlarına rağmen Genel kurulumuza gösterilen ilgi ve yüksek katılım bizleri son derece memnun ederken, şahsıma ve yönetimime güvenoyu vererek, bu görevi tevdi eden üyelerimize şükranlarımı sunuyorum. Genel kurulumuz artık tamamlanmış olup, kaybedeni yoktur. Kazanan şoför esnafımız olmuştur. Kazanan Hatay olmuştur. Bugünden itibaren yine şoför esnafımız için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Amacımız her daim olduğu gibi şoför esnafımızın sorunlarına çözüm getirmek olacaktır” ifadelerini kullandı.

Başkan Kadife, olağan kongrenin ardından tebrikleri kabul etti.