HALISAHA HİZMETE AÇILDI

  • Eklenme Tarihi :16.06.2022 | 12:21

Altınözü Belediyesi ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından Altınözü’ne bağlı Alakent Mahallesi’ne kazandırılan Halı Saha törenle hizmete açıldı.

HALISAHA HİZMETE AÇILDI

Halı saha yapımını okul tatili öncesinde tamamlayarak gençlere karne hediyesi verdiklerini ifade eden Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, belediye olarak gençlere bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da her zaman destek olmaya devam edeceklerini söyledi.  Başkan Sarı, ilçeye bağlı Alakent Mahallesi’nde açılan halı sahanın Altınözü’ne hayırlı olması temennisinde bulundu.

Başkan Sarı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Belediyemiz ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığımız ile yapımını tamamladığımız Alakent Mahallesi Halı Saha’nın açılışını İlçe Başkanımız Sayın Yusuf Bulanık, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Güner, Mahalle muhtarımız, Meclis üyelerimiz, teşkilatımız, vatandaşlarımız ve öğrencilerimizin katılımlarıyla gerçekleştirdik.  Sevgili öğrencilerimize tatil öncesi Karne hediyesi olarak Halı Saha’yı tamamlayıp gençlerimizin hizmetine sunduk. İlçemize ve mahallemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)