GÖNÜL MUTFAĞI EKİBİNDEN DÖNMEZ’E ZİYARET - Hatay Gazetesi

GÖNÜL MUTFAĞI EKİBİNDEN DÖNMEZ’E ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :07.07.2024 | 13:26
  • Muhabir :Haber Merkezi

GÖNÜL MUTFAĞI EKİBİNDEN DÖNMEZ’E ZİYARET

Hatay’da zorlu deprem sürecinde, insanların karnını doyurma ve sıcak yemeğe ulaşmasına büyük katkı sunan ‘Gönül Mutfağı’ şefi Ebru Baybara Demir ve ekibi İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Dönmez’a konuk oldu. Yüzyılın felaketine neden olan depremin ağır yıkımıyla karşı karşıya kalan Hataylıya 6 Şubat sonrası en kısa sürede kurduğu ‘Gönül Mutfağı’ ile çok önemli destek veren şef Ebru Baybara Demir ve ekibi insanların midesi kadar kalbine de girdi. 

Gönül Mutfağı şefi ve ekibini makamında ağırlayan  İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Dönmez, karşılıklı sohbet etti, o zor günlerde yaşananların acı ve güzelliklerini anımsadı, paylaştılar. 

6 Şubat depreminden hemen sonra kente ‘Gönül Mutfağı’nı kurarak büyük emekler veren Ebru Baybara Demir ve kıymetli ekip arkadaşları ile buluşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Dönmez “Şehrimizin en zor günlerinde yanımızda olan şef Ebru Baybara Demir ve ülkemizin birçok şehrinden gelen gönüllü hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.