Göçük altında bir kişi can verdi

  • Eklenme Tarihi :25.08.2022 | 10:35

Hatay’ın İskenderun ilçesi Amanos dağı eteklerinde sağanak yağış nedeniyle yol kenarında yaklaşık 10 metre yüksekliğindeki istinat duvarı göçtü, motosikletle yoldan geçen bir kişi göçük altında kalarak feci şekilde can verdi.

Göçük altında bir kişi can verdi

İskenderun’a bağlı Sarıseki Mahallesi Atoynağı mevkiinde yol üzerinde bulunan istinat duvarı aşırı yağış yüzünden göçtü, bu sırada olay yerinden geçen motosikletli bir  kişi üzerine düşen taşlar ve göçük altında kaldı. Yol tamamen kapandı, bölgeye geçiş verilemiyor. Motosikletli Bahri Gündüz isimli vatandaş olay yerinde taş ve göçük altında kalarak feci şekilde hayatını kaybetti.

 

Meydana gelen göçük latında herhangi bir kişinin bulunum bulunmadığı bilinmezken, Jandarma olay yeri inceleme ekipleri Savcı nezaretinde inceleme çalışma yaptı. Yolu kapatan enkazın kaldırılmasıyla ilgili bölgeye iş makineleri sevk edildi ancak, henüz bir çalışma başlatılmadı. İstinat duvarı enkazının geniş bir alanı kaplayarak yolu tamamen kapattığı için Jandarma ekipleri bölgeye her iki yönden trafik akışına izin vermedi. (Haber Merkezi)