Genç Kız Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi

  • Eklenme Tarihi :21.07.2022 | 13:11

Tatil için gittiği İstanbul'da Küçükçiftlik parkta fenalaşıp, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Çağla Alara Pınarcı (24), İskenderun’da gözyaşları arasında toprağa verildi.

Genç Kız Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi

İskenderun’da doğum koçluğu yapan Figen Tümer’in 24 yaşındaki kızı İstanbul’da tatilde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Dede İbrahim Gedik, torununun vefatını sosyal medya hesabından ‘Acımız çok Büyük’ şeklinde paylaşımı herkesi derinden üzdü.

 

İskenderun’da ailesiyle birlikte yaşayan üniversite öğrencisi Çağla Alara Pınarcı, arkadaşı M. Ö.B. ile bayram tatili için İstanbul'a gitti. İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini gezen 2 arkadaş, akşamları da eğlence mekanlarında vakit geçirdi. Pınarcı ve arkadaşı, geçen cumartesi akşamı Harbiye'deki Küçükçiftlik Park'a gitti. Saat 21.45 sıralarında Pınarcı, bir anda fenalaştı. Arkadaşı M. Ö.B., 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayıp yardım istedi. Bölgeye sevk edilen ambulansla hastaneye kaldırılan Çağla Alara Pınarcı, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

HAYAT DOLU BİR GENÇ KIZDI

Çevresinde çok sevilen ve hayat dolu bir kişiliğe sahip üniversite öğrencisi Çağla Alara Pınarcı boş zamanlarını da adeta sokak kedilerine adamıştı. Soslay Medyada oluşturulan İskenderun Ücretsiz Hayvan Sahiplendirme Platformu aracılığıyla kentte yavru ve sahipsiz sokak kedilerini sahiplendiriyordu. Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsi işlemlerinin ardından Pınarcı’nın cenazesi ailesi tarafından teslim alınarak memleketi Hatay'ın İskenderun ilçesine getirdi. Çağla Alara Pınarcı, dün Karaağaç Asri Mezarlığı'nda gözyaşlarıyla toprağa verildi. (Haber Merkezi)