GEMİ ACENTELERİ ÇALIŞANLARINA KABOTAJ PİKNİĞİ - Hatay Gazetesi

GEMİ ACENTELERİ ÇALIŞANLARINA KABOTAJ PİKNİĞİ

  • Eklenme Tarihi :07.07.2024 | 11:34
  • Muhabir :Haber Merkezi

GEMİ ACENTELERİ ÇALIŞANLARINA KABOTAJ PİKNİĞİ

İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi’nin düzenlediği Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlamaları çerçevesinde, sektörün çeşitli paydaşları Belen'in Soğukoluk Müftüler piknik alanında bir araya geldi.

Kabotaj Kanunu'nun 98. Yıldönümü dolayısıyla  İskenderun Deniz Ticaret Odası Başkanı Kemal Kutlu ve yönetim kurulu güzel bir etkinliğe imza attı. Oda üyeleri, Sektörün paydaşları Gemi Acentelerinin çalışanları, aileleriyle birlikte, bunaltan yaz sıcakları ve yoğun iş ortamından uzaklaştırdığı piknikte buluştu.

Şehrin karmaşasından uzak, Soğukoluk-Müftüler Piknik Alanı'nda gerçekleştirilen etkinlikte katılımcılar arasında mangal partisi düzenlendi; bu etkinlik, sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirerek bayramın coşkusunu paylaşmalarını sağladı.

Mavi Vatan'ın neferleri olan gemi acenteleri çalışanlarıyla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kemal Kutlu, “Körfez bölgesinde denizciliğin gelişimine ve sürdürülebilirliğine önemli katkıları olan üyelerimiz, sektörün diğer paydaş çalışanları ve aileleriyle, bu önemli günde bir araya gelmek bizlere ayrı bir mutluluk verdi. Bu etkinlik, Oda üyelerimiz, çalışanları ve ailelerinin kaynaşmalarına katkı sundu” dedi.