Gelişim Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi Çocukları Hayata Hazırlıyor

  • Eklenme Tarihi :15.08.2022 | 13:21

Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, özel gereksinimli çocukların gelişimine ve hayata katılımına olanak sağlıyor.

Gelişim Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi Çocukları Hayata Hazırlıyor

Alanında uzman eğitmen kadrosuyla çocukları hayata hazırlayan Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, etik değerlere bağlı kalarak, öğrencileri ulaşabilecekleri en iyi seviyeye getirmeyi ve kapasiteleri dahilinde hayata aktif katılımlarını amaçlıyor.

 

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon alanında hizmet veren kurum, bireylerin öğrenme sürecini profesyonel ekipler eşliğinde yürütüyor.

Güven duygusuna dayalı ekip ruhunu oluşturup, koruyarak, hizmet alan bireyler ile işbirliği içerisinde, üretken rehabilitasyon merkezi, değişime ve yeniliklere açık, her durumu bir öğrenme fırsatı olarak değerlendirmeyi bilen bakış açısıyla en uygun hizmeti veriyor.

Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, “ Hiperaktivite, Rett Sendromu, Öğrenme Güçlüğü, Spina Bifida, Okuma Güçlüğü, Kas Hastalıkları, Yürüme bozukluğu,Hemipleji, Bedensel Engel, Brachial Pleksus, Zihinsel Gerilik, Dikkat Eksikliği, Aşırı ve Ani Tepki, Denge Kaybı, Otizm, Multiple Sklerozis, Kekemelik, Dil Konuşma Problemi, Cerbral Palsy”  alanlarında hizmet veriyor.

Gelişim Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi, 2022 Ocak ayı itibariyle Antakya ilçesine bağlı Çekmece Mahallesinde kapılarını açtı. (Haber Merkezi)