GELİRİN YÜZDE 20’SİNİ ÇOCUKLARA BAĞIŞLADI

  • Eklenme Tarihi :03.01.2024 | 11:23
  • Muhabir :Haber Merkezi

GELİRİN YÜZDE 20’SİNİ ÇOCUKLARA BAĞIŞLADI

Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde yaşamını sürdüren ve Tanınmayan Şair lakabıyla tanınan Şair-Yazar Rıfat Kara, kısa bir süre önce çıkardığı Bir Tutam Gül ve Hayalinle Süslediklerim adlı şiir kitabının gelirinin yüzde 20'sini ihtiyaç sahibi çocukların ihtiyaçlarının karşılanması için bağışladığını belirtti.

İskenderun İlçesi'nde Tanınmayan Şair lakabıyla tanınan Şair-Yazar Rıfat Kara, satışa sunduğu şiir kitabının gelirinin yüzde 20'sini ihtiyaç sahibi çocukların ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanacağını söyledi.

Çıkardığı şiir kitaplarının satışından elde edeceği gelirin yüzde 20'sini ihtiyaç sahibi çocukların ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanacağını belirten Şair-Yazar Rıfat Kara, "6 Şubat'ta meydana gelen depremde çok sayıda can kaybı yaşadık. Özellikle beni en çok çocuklar derinden etkiledi. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyorum. Kısa bir zaman önce çıkarmış olduğum Bir Tutam Gül ve Hayalinle Süslediklerim adlı şiir kitabımın gelirinin yüzde 20'sini ihtiyaç sahibi çocukların ihtiyaçlarının karşılanması için kullanacağım. Geleceğimiz olan çocuklarımızın daha iyi şartlarda gerek eğitim alması, gerekse eksikliklerinin tamamlanması için elimizden her türlü yardımı yapmaya hazırız. 2 adet şiir kitabımı 100 lira karşılığında 0 533 510 65 76 numaralı telefondan temin edebilirsiniz. Çocuklarımızın ihtiyaçlarının karşılanması için destek veren tüm kitapseverlere teşekkürlerimi sunuyorum." diye konuştu.