GECE YOLCULARI SAHNE ALDI

  • Eklenme Tarihi :17.05.2022 | 08:41

İskenderun Belediyesi tarafından gençlik konserleri kapsamında düzenlenen Atatürk Anıt alanında gerçekleştirilen etkinlikte sahne alan Gece Yolcuları şarkılarıyla gençliğe unutulmaz bir gece yaşattı.

GECE YOLCULARI SAHNE ALDI

Gençlerin yoğun ilgisi gösterdiği konserde İskenderunlu hayranlarının karşısına çıkan Gece Yolcuları grubu şarkılarını alanı dolduranlarla birlikte seslendirdi. Gençlik konserini İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Emniyet müdürü Nevzat Güneş ve eşleri de büyük bir keyifle izledi.

 

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, gençlik konserleri serisini sürdüreceklerini belirterek, özellikle de 5 Temmuz festivali için çok iyi bir hazırlık içerisinde olduklarını birbirinden sürpriz sanatçıların geleceği müjdesini paylaştı. Gece Yolcuları grubu seslendirdiği şarkılarla alanı dolduran gençliğin gönlünü bir kez daha fethetti. Gecenin ilerleyen dakikalarına kadar süren konserde Gece yolcuları hem coşturdu, hem hüzünlendirdiği hayranlarına keyifli bir müzik ziyafeti çekti. (Haber Merkezi)