Fenasi ile Şinasi Güldürdü!

  • Eklenme Tarihi :13.10.2022 | 10:42

Usta tiyatro oyuncuları Mesut Kurt ve Mustafa Ergüleç tarafından sahnelenen Fenasi ile Şinasi adlı oyun izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi.

Fenasi ile Şinasi Güldürdü!

Yetenekli komedyenlerin tabiri ile saat 20:01,5 ‘te Meclis Kültür ve Sanat Merkezinde başlayan oyun  dünden bugüne kaybedilen tiyatro sanatçılarının özel slayt gösterisini alkışlar eşliğinde izleyen konuklara  duygu dolu anlar yaşattı. Daha sonra sahneye gelen oyunun genel koordinatörü Fahrettin Aydın sponsorlar Vitem başta olmak üzere Havuzlar Mahallesi Sosyal Dayanışma Derneği,MFM Yaşam Gayrimenkul,Zeno Mobilya ,Wise Köfteye ve Esenlik Pet Market yöneticilerine teşekkür ederek plaket takdiminde bulundu. Kahkahaların ilk saniyelerde başladığı oyunda Tiyatro sahnesi sahibi Kabadayı tipli Şinasi'nin salonunda çalışan oyuncusunun oyun günü işe gelmemesi sonucu tesadüfen  Fenasi  ile karşılaşması ve Fenasi'yi işe alması ile başlayan  oyun Kabadayı Şinasi ve Fenasi arasında geçen  komik diyaloglar ile izleyenlere kahkaha dolu muhteşem bir gece yaşattı. Üç skecin yer alacağı “Fenasi ile Şinasi” oyunu finalinde uzun süre ayakta alkış aldı.

 

Muhteşem bir seyirci karşısında oyun oynamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Tiyatro sanatçıları Mesut Kurt ile Mustafa Ergüleç yaptıkları açıklamada :” Oynarken de oldukça keyif aldığımız oyunda seyircimizin bir an olsun kesilmeyen kahkaha sesleri  ne denli güzel bir oyun sahnelediğimizi gösterdi bizlere. Oyunumuza  yoğun ilgi gösteren tüm izleyicilerimize ve bizimle birlikte büyük emek harcayan tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyor yakın bir zamanda yine bir oyunda buluşmak dileği ile herkese sevgilerimizi gönderiyoruz.”dediler. Oyunu çok beğendiklerini ve uzun zamandır böyle gülmediklerini belirten seyirciler usta oyuncular Mesut Kurt ile Mustafa Ergüleç’i yürekten kutlayarak çalışmalarında başarılar dilediler.