ESNAF İNDİRİMLİ ŞEKERİ TESLİM ALDI

  • Eklenme Tarihi :21.10.2022 | 09:41

İskenderun Lokantacılar Kebapçılar ve Pastacılar esnaf Odasının temasları sonucu yapılan anlaşma ile fabrikadan temin edilen üçüncü parti indirimli şeker esnafa ulaştı.

ESNAF İNDİRİMLİ ŞEKERİ TESLİM ALDI

İskenderun Lokantacılar Kebapçılar ve Pastacılar esnaf Odası Başkanı Hidayet Şahinoğlu ile yönetimin, girişimleri sonucu esnaf indirimli şekerden faydalanmayı sürdürüyor.

27 TON ŞEKER GELDİ

Artan maliyetleri aşağı çekmek, esnafa nefes aldırmayı amaçlayan anlaşma ile 18 esnafın talep ettiği 27 ton şeker fabrikasından yüklenerek TIR’la İskenderun’a geldi. Üçüncü parti şeker İskenderun Lokantacılar Kebapçılar ve Pastacılar esnaf Odası üyesi esnafa Başkan Hidayet Şahinoğlu nezaretinde teslim edildi.

BİR NEBZE OLSUN NEFES ALDIK

Kent girişinde bir noktaya TIR’la getirilen indirimli şeker sipariş veren esnaf tarafından temin ettikleri araçlara yüklendi. Uygulamadan çok memnun olduklarını ifade eden Esnaf odası üyeleri, “Şekerlerimizi aldık. Allah razı olsun, Odamız başkan ve yönetimine, bu zorlu günlerde indirimli şekerle bir nebze olsun nefes aldık” dediler.   

TESLİMAT YAPILDI

İskenderun Lokantacılar Kebapçılar ve Pastacılar esnaf Odası Başkanı Hidayet Şahinoğlu ise yaptıkları girişimlerin esnafa cansuyu gibi geldiğini belirterek “Özellikle tatlıcılar, pastacıların yükselen şeker fiyatları karşısında maliyetin önemli bir bölümünü oluşturan bu gideri aşağı çekmeye çalıştık. Bugün de üçüncü parti indirimli şekerimiz fabrikadan İskenderun’a TIR’la geldi, 18 esnafımızın talep ettiği 27 ton şekeri fabrika fiyatına bugün sabah saat 06.00’da teslimatı yapıldı” diye konuştu.