ERZİN'İMİZDE OLMAZ DENİLENLER TEKER TEKER OLMAYA DEVAM EDİYOR

  • Eklenme Tarihi :20.08.2022 | 12:05

Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, Erzin Küçük Sanayi Sitesinin yapım ihalesinin sonuçlandığını duyurdu.

ERZİN'İMİZDE OLMAZ DENİLENLER TEKER TEKER OLMAYA DEVAM EDİYOR

Başkan Elmasoğlu ihalenin merkezi Ankara’da bulunan inşaat firmasının yüzde  %19,75 kırımla yaklaşık 67.000.0000 TL' ye ihaleyi kazandığını kaydetti.

Başkan Elmasoğlu, göreve gelir gelmez Belediye öncülüğünde Kooperatif  Başkanı  İrfan Bila,yönetim kurulu üyeleri ve kooperatif üyeleri ile bir araya gelerek ve ortak bir irade ortaya koyarak başladıkları ve  2 yıldan fazla süredir birçok paydaşla hep beraber yürüttükleri çalışmanın meyvesini nihayet aldıklarını söyledi.

Emek sarf edilen işlerin eninde sonunda meyvesine vereceğine işaret eden Başkan Elmasoğlu “Bu göstermiştir ki kim ne derse desin inanılarak ve iyi niyetle başlanan ve emek sarfedilen bütün işler mutlaka ortak bir çalışma ile eninde sonunda nihayete erecektir. Umuyoruz ki inşallah kazasız belasız sitenin yapımı 2023 aralık ayına kadar biter ve sanayinin şimdiki yerini sosyal yaşam alanına dönüştürürüz. Bu konuda gecelerini gündüzlerine katan başta kooperatif başkanımız İrfan Bila,yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyemiz Oktay Vaysal Özsoy olmak üzere proje ekibine,milletvekillerimize,zeminin hazırlanmasında desteklerini esirgemeyen büyükşehir belediye başkanımız Lütfi Savaş'a, bakanlık yetkililerine,önceki dönem belediye başkanı sayın Kasım Şimşek'e  emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Yaşanılası bir Erzin için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi. (Haber Merkezi)