ERZİN DEVLET HASTANESİNDE PERSONELE 25 YIL PLAKETİ

  • Eklenme Tarihi :10.06.2022 | 09:31

Hatay’ın Erzin ilçesinde Devlet Hastanesi’nde görev yapan, 25. hizmet yılını dolduran personellere Başhekim Dr. Ersin Mahmutluoğlu ile hastane yönetimi tarafından plaket takdim edildi.

ERZİN DEVLET HASTANESİNDE PERSONELE 25 YIL PLAKETİ

Erzin Devlet Hastanesi’nde Başhekim Dr. Ersin Mahmutluoğlu, yönetimi düzenlenen törende, kurumda 25 hizmet yılını dolduran personelleri takdir ve onurlandırmak üzere bir araya geldi. Törende Başhekim Yardımcısı Dr. Bahadır Remzi Bölükbaşı, İdari Mali İşler Müdürü Gökhan Örtlek, Müdür Yardımcısı Ahmet Pancar, Sağlık Bakım Hizmetleri Sorumlusu Hatice Ulaş, İdari Birim Sorumlusu Hasan Tok da hazır bulundu.

 

Başhekimi Dr. Ersin Mahmutluoğlu, 25 yıllardır verdikleri sağlık hizmetinde özverili çalışmalarıyla yanlarında olan personele teşekkür ederek “Hedeflerimiz doğrultusunda büyüyerek en iyi şekilde sağlık hizmetini verme yolunda gün geçtikçe daha da ilerliyoruz. Bu konuda çalışanlarımızın özverili çalışması, katkısı fazla, kurumumuza uzun yıllardır hizmet vermiş hala da vermekte olan personellerimiz bizim için çok kıymetli. Biz de bir ahde vefa örneği olarak bugün onların bu özverili çalışmalarını bir plaketle taçlandırmak istedik” dedi. (Haber Merkezi)