ERYILMAZ DUYARLILIK GÖSTERMEK EN BÜYÜK GÖREVİMİZ.

  • Eklenme Tarihi :10.01.2023 | 11:29
  • Muhabir :

Samandağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, yazın sıcak, kışın soğuk demeden çalışmalarını özverili şekilde sürdürmeye devam ediyor.

ERYILMAZ DUYARLILIK GÖSTERMEK EN BÜYÜK GÖREVİMİZ.

Gün doğmadan çalışmalarına başlayan ekipler, karış karış temizledikleri sokak ve caddelerde doğan güneşi ayrı bir güzellikle karşılıyor.

Ekipler araç ve ekipmanlarıyla gerçekleştirdiği çöp toplama, yol ve kaldırımları süpürme, konteynerlerin etrafına bırakılan çöp ve atıkları kaldırma gibi temizlik çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz yaptığı açıklamada, temizlik çalışmalarının özverili bir şekilde ilçe genelinde sürdürüldüğünü belirterek; ‘’Gerek cadde ve sokaklarda görev yapan temizlik personelimizle, gerekse çöp toplama ekibimizle ilçemizi daha yaşanabilir bir yere dönüştürmek amacıyla özverili çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Her zaman olduğu gibi vatandaşlarımızın rahat ve huzuru bizim mutluluğumuzdur. İlçemiz bizim en büyük evimiz, duyarlılık göstermek en büyük görevimizdir. Bu hususta üstün gayret gösteren Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimize teşekkür ediyorum.’’ ifadelerinde bulundu.  (Haber Merkezi)