ENGELSİZ BAHAR PİKNİĞİ ŞENLİĞİ - Hatay Gazetesi

ENGELSİZ BAHAR PİKNİĞİ ŞENLİĞİ

  • Eklenme Tarihi :05.06.2024 | 13:44
  • Muhabir :Haber Merkezi

ENGELSİZ BAHAR PİKNİĞİ ŞENLİĞİ

Hatay’ın İskenderun ilçesinde faaliyet gösteren Engelliyim Engel Tanımam Derneği ve Türkiye Down Sendromlular Derneği üyeleri Belen'de düzenledikleri ‘Engelsiz Bahar pikniği şenliğinde buluştu.

İskenderun Engelliyim Engel Tanımam Derneği ve Türkiye Down Sendromlular Derneği'nin ortaklaşa düzenledikleri Bahar Şenliği, Belen'de büyük coşkuyla gerçekleşti. Soğukoluk Yaylası'nda düzenlenen piknik programında, dernek üyeleri ve aileleri keyifli anlar yaşadı.

Belen’de gerçekleştirilen Bahar Pikniği'ne katılan Engelliyim Engel Tanımam Derneği ve Türkiye Down Sendromlular Derneği üyeleri, müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi. Hocalarının gözetiminde yapılan etkinliklerde engelliler, unutulmaz bir gün geçirdi.

Etkinlikle ilgili açıklamada bulunan Engelliyim Engel Tanımam Derneği Başkanı Kamil Göçmen, "Moral ve motivasyonumuzu düzeltmek için buradayız. Bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Piknik boyunca katılımcılar, doğanın tadını çıkararak, birbirleriyle kaynaşma ve eğlenme fırsatı buldu. Şenlikte gerçekleştirilen çeşitli aktiviteler, hem çocukların hem de yetişkinlerin neşeli anlar yaşamasına katkı sağladı.