DİKİLİ BİR FİDANLARI OLDU

  • Eklenme Tarihi :13.04.2022 | 10:07

İskenderun Sosyal hizmet merkezi müdürlüğü ve Orman işletme müdürlüğünün iş birliğiyle gerçekleştirilen fidan dikimi çok sayıda aile ve çocukları katıldı.

DİKİLİ BİR FİDANLARI OLDU

Akarca mevkiinde gerçekleştirilen Ak parti Hatay milletvekili Abdülkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Ak parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven, İlçe Müftüsü Osman Şekerci, İlçe Jandarma komutanı, daire müdürleri,  yetim, engelli ve özel eğitim kurumlarına bağlı çok sayıda katılımcı etkinliğe ilgi gösterdi.

Yangında yanan ormanlıkta ağaçlandırma alanına gelen vatandaşlar müzikle karşıladı. İskenderun Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürlüğü ile Orman İşletme’nin ortaklaşa düzenlediği etkinlikte İlçe müdürü Yılmaz Balaman, ekibi Orman işletme müdürü Rıdvan Aksu ve Ormancılar katılımcılarla tek tek yakından ilgilendi. Fidan dikimine 1 aylık ikiz bebekleriyle gelen Feyza ve Süheyl Sancar çifti yeni doğan bebekleri için de iki fidan dikmek istediklerini, geleceğe yeşil bir dünya bırakma adına katkı vermekten mutlu olduklarını söylediler.

Sosyal Hizmetler Müdürü Yılmaz Balaman da bu etkinliğe ikiz bebekleriyle gelen çiftlere teşekkür ederek “İskenderunlu kurumumuz ile Orman işletme işbirliğiyle düzenlediği ‘Dikili bir fidanınız olsun’ etkinliğine sahip çıktı, yoğun bir katılım var, teşekkür ediyoruz” dedi.

Fidan dikimine 1 aylık ikiz bebekleriyle gelen Feyza ve Süheyl Sancar çifti yeni doğan bebekleri için de iki fidan dikmek istediklerini, geleceğe yeşil bir dünya bırakma adına katkı vermekten mutlu olduklarını söylediler.

Sosyal Hizmetler Müdürü Yılmaz Balaman da bu etkinliğe ikiz bebekleriyle gelen çiftlere teşekkür ederek “İskenderunlu kurumumuz ile Orman işletme işbirliğiyle düzenlediği ‘Dikili bir fidanınız olsun’ etkinliğine sahip çıktı, yoğun bir katılım var, teşekkür ediyoruz” dedi. (Haber Merkezi)