DEMİRYÜREK’TEN KURUM ZİYARETİ

  • Eklenme Tarihi :13.01.2024 | 11:29
  • Muhabir :Haber Merkezi

Hatay’ın İskenderun ilçesinde Kaymakam Murat Sefa Demiryürek, kentte halka hizmet veren kurum ziyaretlerine devam ederek Nüfus Müdürlüğü ile Sahil Güvenlik Doğu Akdeniz Grup Komutanlığına konuk oldu.

DEMİRYÜREK’TEN KURUM ZİYARETİ

Yüzyılın felaketine neden olan 6 Şubat depreminin büyük yıkım yarattığı, zemindeki çökmenin oluşturduğu su baskınlarına en fazla maruz kalan Nüfus Müdürlüğü’nü ziyaret eden Kaymakam Murat Sefa Demiryürek, Müdür Pınar Açıkgöz ve personel ile sohbet etti.

İskenderun’da tüm olumsuzluklara, yüklendiği birçok hizmetlere rağmen büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdüren İlçe Nüfus Müdürlüğünde Kaymakam Demiryürek ile birlikte 2023 yılı değerlendirmelerinde bulunuldu, 2024 yılı planlamaları gözden geçirildi. 

Kaymakam Demiryürek, ayrıca Sahil Güvenlik Doğu Akdeniz Grup Komutanlığı’nı da ziyaret etti, Sahil Güvenlik Komutanı Yarbay Onur Emir ve personelle bir araya geldi.

Kaymakam Demiryürek, Komutan Onur Emir ile Sahil Güvenlik Doğu Akdeniz Grup Komutanlığının 2023 yılı değerlendirmesini yapıp, 2024 yılı planlamalarını gözden geçirildiklerini söyledi.