Defne, Hatay ve Türkiye İçin Yapacağımız Çok İş Var!

  • Eklenme Tarihi :26.10.2022 | 12:37

Demokrasi ve Atılım Partisi Defne ilçe Başkanı Av. Nidal Hüzmeli ve Yönetim kurulu üyeleri Orhanlı mahallesi dernek başkanı Sabit Heyfa ve Orhanlı mahallesi sakinleri ile buluştu.

Defne, Hatay ve Türkiye İçin Yapacağımız Çok İş Var!

 

Defne'yi karış karış gezmeye devam eden Başkan Hüzmeli, Orhanlı'da yoğun ilgiyle karşılandı. Başkan Hüzmeli, 2023 seçimleri öncesinde durmadan, dinlenmeden vatandaşları ziyaret etmeye devam edeceklerini kaydetti. Başkan Hüzmeli, ziyarette vatandaşların sorunlarını, istek ve şikayetlerini de dinledi.
DEVA kadroları olarak her kesimin derdini iyi bildiklerini belirten Hüzmeli, "Defne'nin sorunları yıllardır çözülemiyor. Biz bu sorunları iyi biliyoruz. Her gün sahada, vatandaşımızın yanındayız. Yolu, altyapısı, elektriği, suyu hala tamamlanmayan çok yer var. DEVA iktidarında öğrencinin de, çiftçinin de emeklinin de özel sektörün de memurun da sorunlarını çözeceğiz, Orhanlı'nın da kanayan yarası olan çok sayıda sorunu kökten hallederek vatandaşımızın hayır dualarını alacağız. Biz partimize, genel başkanımıza, kadrolarımıza güveniyoruz. Vatandaşımızın bizlere olan güveninden memnunuz. İnşallah ilk seçimlerden de yeterli oyu aldığımız zaman hizmetlerimizle biz de sizleri memnun edeceğiz" dedi.
Vatandaşların da isteklerini dinleyen Başkan Hüzmeli, DEVA kadrolarının tüm sorunları çözmeye aday olan tek siyasi parti olduğunu kaydederek misafirperverliklerinden dolayı Orhanlı mahallesi dernek başkanı Sabit Heyfa ve Orhanlı mahallesi sakinlerine teşekkür etti.