Damga Vuran Pastalar - Hatay Gazetesi

Damga Vuran Pastalar

  • Eklenme Tarihi :12.01.2023 | 10:29
  • Muhabir :

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gün boyu düzenlenen etkinliklerde yer alan pastalar adeta güne damga vurdular.

Damga Vuran Pastalar

Çalışan Gazeteciler Gününe Damga Vuran Pastalar

 Öztoprak Pastanesinin alanında deneyimli ustaları tarafından hazırlanan butik pastalar görenleri kendine hayran bıraktı. Profesyonel fotoğraf makinası görsellerinden gazete kupürlerine ve gazetecinin olmazsa olmazı kalem görsellerine kadar her bir ayrıntının özenle yapıldığı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü pastaları kesilmeye kıyılamayacak kadar güzellikteydiler.

Her yıl olduğu gibi bu yılda 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü pastalarını büyük bir özveri ile hazırlayarak farklarını ortaya koymayı başardıklarını ifade eden Öztoprak Pastanesi İşletmecisi Ayhan Öztoprak açıklamasında:” İşletme olarak kamuoyunu doğru ve eksiksiz bilgilendiren, kamuoyunun sesi olan kıymetli gazeteci dostlarımız ile diyaloglarımız her daim iyi düzeyde olmuştur.Son yıllarda alanında deneyimli ustalarımızın hünerli ellerinden yapılan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü pastalarımız her geçen gün seviyeyi yükselterek kutlamalarda yerini almaya devam ediyor.Profesyonel Fotoğraf makinelerinin bire bir aynısını şeker hamuru ile yapan ustalarımız aynı zamanda özel hazırlanmış gazete sayfalarını da büyük ustalıkla pastalarımıza yerleştirmektedirler. Görenlerin hayran kaldığı bu özel pastalarımızı sosyal medya hesaplarından paylaştığımızda aldığımız olumlu yorumlar bizlere ne denli başarılı olduğumuz göstermektedir.Öztoprak Pastanesi olarak tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyoruz.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)