COŞGUN GÖREVİNE BAŞLADI

  • Eklenme Tarihi :19.01.2023 | 13:56
  • Muhabir :

Altınözü İlçe Sağlık Müdürlüğü görevini yürütürken Hatay İl Ambulans Servisi Başhekimliğine atanan Dr. Ferdi Coşgun, görevine resmen başladı.

COŞGUN GÖREVİNE BAŞLADI

Altınözü ilçesinde 2 buçuk yıl Altınözü Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı yapan daha sonra görevine Altınözü İlçe Sağlık Müdürü olarak devam eden Dr. Coşgun, ilçe sağlık müdürlüğünde birlikte uyum içerisinde görev yaptığı mesai arkadaşlarıyla vedalaşarak ilçeden ayrıldı. Hatay İl Ambulans Servisi Başhekimi olarak vatandaşların sağlığı için bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da büyük bir hassasiyetle mesai yapacağını dile getiren Dr. Coşgun, Altınözü’ndeki mesai arkadaşlarına yeni dönemde başarılar diledi.

Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat’ın 2022 yılında Hatay’da ambulansların 2022 yılında 3 milyon 990 bin 115 kilometre yol yaptığını ve 123 bin 713 vakaya gittiğini açıkladığını hatırlatan Dr. Coşgun, yeni yılda da vatandaşın sağlığı için gece gündüz demeden görev başında olacaklarını ifade etti.

COŞGUN’UN YERİNE ALKAN

Dr. Ferdi Coşgun’un Hatay İl Ambulans Servisi Başhekimliğine getirilmesinin ardından Altınözü İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne Dr. Tolga Alkan getirildi. 1 yıl önce Altınözü’ne atanarak İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde Dr. Coşgun’un ekibinde görev alan Dr. Tolga Alkan da yeni görevine resmen başladı. (Haber Merkezi)