ÇOK AMAÇLI SALON İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

  • Eklenme Tarihi :26.12.2022 | 10:30
  • Muhabir :

ÇOK AMAÇLI SALON MAHALLEYE ÇOK YAKIŞACAK

ÇOK AMAÇLI SALON İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

Hatay’ın Belen İlçesi’nde Belen Belediyesi öncülüğünde Hayırsever İş İnsanları Yusuf ve Mehmet Dönmez tarafından Şekere Mahallesi’ne yaptırılacak olan Çok Amaçlı Salon için proje protokolü Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’ün makamında imzalandı.

Belen İlçesi’ne bağlı Şekere Mahallesi’nde Hayırsever İş İnsanları Yusuf ve Mehmet Dönmez tarafından yaptırılacak olan Çok Amaçlı Salon proje protokolü imza törenine başta Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül olmak üzere Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Belen İlçe Başkanı Enis Göçmen, Belediye Meclis Üyesi Cengiz Saklar, Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Önder ve Erdel Durdu katılım gösterdi.

İmza töreninin ardından kısa bir açıklama yapan Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, “Şekere Mahallesi’ne 350 metrekare kapalı alan olarak yapılacak olan ‘Çok Amaçlı Salon’ proje protokolümüzü, Hayırsever İş İnsanları Yusuf ve Mehmet Dönmez’le birlikte imzalandık. Yapılacak olan Çok Amaçlı Salon mahalle halkına ve bölgeye çok yakışacak. İmza töreninde bizleri yalnız bırakmayan Ak Parti Hatay Milletvekilimiz Abdulkadir Özel’e, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya, AK Parti Belen İlçe Başkanı Enis Göçmen’e, Belediye Meclis Üyesi Cengiz Saklar’a, Belediye Başkan Yardımcılarımız Abdullah Önder ve Erdel Durdu’ya teşekkür ederim.” dedi. (Haber Merkezi)