ÇEKİM PLATOSU, CAZİBE MERKEZİ OLDU

  • Eklenme Tarihi :24.05.2022 | 11:48

Dünya evine girecek çiftler ile yaşamına renk katan anları ölümsüzleştirmek isteyenlere, birbirinden farklı manzara konsepti hizmeti sunan İskenderun Çekim Platosu, dört yılda çekim merkezi haline geldi.

ÇEKİM PLATOSU, CAZİBE MERKEZİ OLDU

İskenderun Çekim Platosu, geniş bir bahçede, otantik köy havası, modern ışıklandırmalı özel alanlar, çiçekli çerçeve ve salıncaklar, ahşap ev modelleri son yıllarda evlenecek çitlerin fotoğraf çekiminde sınır tanımayanlara birbirinden farklı imkan sunuyor. Birbirinden farklı çok fazla konseptin yer aldığı plato, özellikle yaz aylarında, nişanlanacak, evlenecek veya yıldönümlerini kutlayacak olan genç çiftler için ilk tercih edilen mekan oldu. Yaklaşık dört yıl önce fotoğrafçı bir arkadaşının önerisi üzerine birkaç konsept ile bu işe başladıklarını ve her geçen yıl platoya ekledikleri birbirinden güzel ve farklı konseptlerle ilgi odağı olduklarını ifade eden Özlem Kızgın “Bu işe başlayalı dört yıl oldu. Fotoğrafçı arkadaşımızın önerisiyle, ufak konseptlerle başladık. Yavaş yavaş büyütüp bu hale getirdik” dedi.

 

ÇOK BEĞENİYORLAR

İnsanların buraya gelince hayran kaldığını belirten Kızgın “Çok beğeniyorlar. Rahatlıkla gelip çekim yapabiliyorlar. Daha önce sahilde çekim yaptıkları zaman insanların bakışlarından rahatsız olabiliyorlardı ama burası özel bir stüdyo gibi, rahatlıkla çekim yapabiliyorlar. Bütün albümlerini burada tamamlıyorlar ve bundan çok mutlular. Evlenecek, nişanlanacak çiftlerimizin yanı sıra kişisel çekimler de oluyor, doğum günü çekimleri de oluyor. Platomuzda çok farklı konseptlerimiz var. Akşam çekimleri için ışıklı konseptlerimiz de mevcut. Şu an sezon da yavaş yavaş açılmaya başladı, yaz boyunca baya bir yoğun olacağız. Kış aylarında da çekimleriz devam ediyor ama yaz kadar yoğun değil tabi. Herkesi güzel çekimler yapmak üzere, birbirinden farklı çok sayıda konsepte sahip Çekim Platomuza bekliyoruz” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)