BUGÜNE DEK GÖRÜLMEMİŞ HİZMETLERİ YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ!

  • Eklenme Tarihi :16.09.2022 | 09:21

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, daha güzel ve yaşanabilir bir Samandağ için ilçeye modern ve refah yollar kazandırmak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar.

BUGÜNE DEK GÖRÜLMEMİŞ HİZMETLERİ YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ!

Altyapı çalışmaları kapsamında büz döşeme ve mazgal çalışmalarının yanı sıra yol düzenleme, parke kaplama ve kaldırım yapım çalışmaları gerçekleştiren Belediye ekipleri, gerçekleştirdikleri eş zamanlı çalışmalar ile aynı anda birçok mahallede hizmet üretmeye devam ediyorlar.

 

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri son olarak;  Avcılar Mahallesi’nde yağışlardan kaynaklı oluşabilecek su taşkınlarının önüne geçmek amacıyla mazgal yapım çalışmaları,General Şükrü Kanatlı Mahallesi 86. Sokak’ta parke onarım çalışmaları,Kuşalanı Mahallesi’nde parke kaplama çalışmaları,Ataköy Mahallesi’nde temizlik, tesviye ve zemin düzenleme çalışmaları,Deniz Mahallesi Cem Sokak’ta yol genişletme ve duvar örme çalışmalarının yanı sıra Atatürk Sahil Parkı yanındaki yolda dolgu ve zemin düzenleme çalışmaları,Cemal Gürsel Mahallesi Hıdırbey Caddesi’nde temizlik ve düzenleme çalışmaları,Kurtderesi Mahallesi Çifte Kastal Caddesi ve Berrak Sokak’ta yağışlardan kaynaklı oluşabilecek su taşkınlarının önüne geçmek amacıyla mazgal yapım çalışmaları,Mızraklı Mahallesi’nde parke kaplama ve altyapı çalışmaları kapsamında büz döşeme çalışmaları,Hıdırbey Kavşağı’nda kaldırım onarım çalışmaları,Çiğdede Mahallesi Gümüşler Sokak ve Şirin Sokak’ta parke onarım çalışmalarını eş zamanlı sürdürüyorlar. (Haber Merkezi)