BODRUM’DAN ÖĞRENCİLERE HEDİYE

  • Eklenme Tarihi :10.06.2023 | 11:10

On bir ili etkileyen 6 Şubat depremi sonrasında bölgeye gelerek depremzede vatandaşların yaralarını sarmak için çalışmalar yapan Bodrum Belediyesi öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

BODRUM’DAN ÖĞRENCİLERE HEDİYE

Arsuz Expo alanında bulunan çadır kentin konteyner kente dönmesi için çaba harcayan Bodrum Belediyesi, yeni bir proje kapsamında gönderilen tüm yardım kolilerini Şehit Umut Sakaroğlu ilkokulunda bulunan öğrencilerle paylaştı.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın ciddi katkıları ile devam eden desteğe Belediye müzesinin arkeoloğu Selen Canbazoğlu ile Belediye Fen işleri müdürü Mimar Özgür Şahin, girişimleriyle beraberinde getirdikleri minik çocuklar tarafından hazırlanan not ve hediyeleri Karaağaç Şehit Umut Sakaroğlu ilkokulundaki öğrencilere ulaştırdılar. Okulu Müdürü Özgür Bönceoğlu, Bodrum Belediyesine yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür etti.

Bodrum Belediyesi Fen işleri müdürü Mimar Özgür Şahin ise, deprem sonrasında bölgedeki insanların daha iyi duruma gelmesi, yaraların sarılması için canla başla çalıştıklarını belirterek öğrencilere, yaşıtlarının hazırladığı hediyeleri ve gönderdikleri notları ulaştırmaktan mutlu olduklarını söyledi. (Haber Merkezi)