BİREY OKULLARINDAN ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :05.11.2022 | 20:39

Birey Okulları sahibi Murat Soyak, idareci ve öğretmenler ile birlikteİskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

BİREY OKULLARINDAN ZİYARET

Ziyaretin anısına Birey Eğitim Kurumları adına İnsan Kaynakları sorumlusuMesrure KavukİTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaza çiçek takdiminde bulundu.

İskenderun Birey Eğitim Kurumlarının Kurucusu Murat Soyak, Ortaokul Müdürü  Mustafa Beddur  Müdür yardımcısı Muhammed Ali Tufek ve İnsan Kaynakları sorumlusu Mesrure Kavuk  İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a yeni dönem çalışmalarında başarılar dileyerek, bölgemiz ekonomisinin gelişmesi adına önemli projeleri hayata geçirmeleri temennisinde bulundular.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirerek, Birey Okulları sahibi Murat Soyak ve okul yönetimine teşekkür etti.

Ziyarette,  dershane ve okulların genel durumları hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

Birey Okulları sahibi Murat Soyak, idareci ve öğretmenlerin ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Levent Çam yer aldı. (Haber Merkezi)