BAYRAKDAR’IN OKUL ZİYARETLERİ

  • Eklenme Tarihi :13.01.2024 | 10:12
  • Muhabir :Haber Merkezi

Eğitim Bir Sen Hatay 1 nolu şubesi Başkanı İsmail Bayrakdar okul ziyaretlerini sürdürdü.

BAYRAKDAR’IN OKUL ZİYARETLERİ

Bu bağlamda *Narlıca İmam Hatip Ortaokulu, Demirköprü Muhtar Abdurrahman Çetiner İlkokulu ve Ortaokulu ile Ekinci Atatürk Ortaokulu’nu ziyaret eden Bayrakdar, bu okullarda müdür olarak göreve başlayan üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Okul ziyaretlerine devam ettiklerini belirten Bayrakdır, “Bir taraftan yeni göreve başlayan idareci arkadaşlarımıza hayırlı olsun dileklerimizi iletirken diğer taraftan da öğretmenler odasında eğitimci arkadaşlarımızla bir araya gelerek gündemdeki konuları beraberce değerlendiriyoruz. Narlıca İmam Hatip Ortaokulu, Demirköprü Muhtar Abdurrahman Çetiner İlkokulu ve Ortaokulu ile Ekinci Atatürk Ortaokulu’nu ziyaret ettik.

Narlıca İmam Hatip Ortaokulu müdürü üyemiz Alaattin Erol, Demirköprü Muhtar Ahmet Çetiner ilkokul müdürü üyemiz Furkan Emek ve Ekinci Atatürk Ortaokulu müdürü Umut Beyazgül'e hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor misafirperverlikleri dolayısıyla her 3 Okulumuzun idarecilerine öğretmenlerine ve diğer eğitim çalışanı arkadaşlarıma teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.” dedi.