Başarılı Gazeteci Şahiye Say’dan Yeni Bir Kitap

  • Eklenme Tarihi :07.06.2022 | 10:46

Ankara Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu’ndan mezun Samandağlı gazeteci-yazar Şahiye Say 4. Kitabı Ayrıntılar ve Ötesi ile okuyucularıyla bir kez daha buluştu.

Başarılı Gazeteci Şahiye Say’dan Yeni Bir Kitap

16 gazetecilik ödülü bulunan Şahiye Say, uzun yıllar Anadolu Ajansı ile Cumhuriyet, Güneş ve Radikal Gazetelerinde muhabirlik yaptı. 7 Nisan 2014 tarihinde geçirdiği trafik kazası sonucunda, iki beyin ameliyatı ile sağ kol ameliyatı geçirmesine, tedavisi hâlâ sürmesine rağmen, aktif gazetecilik yaşamını sürdürüyor.

Kültür Kentleri Birliği Hatay İl Temsilcisi Nebih Nafile gazeteci-yazar Şahiye Say 4. Kitabı “Ayrıntılar ve Ötesi” ile ilgili yaptığı açıklamasında  “Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı olan Prof. Dr. Abdülrezak Altun’un sunuş yazısı yer alan kitapta; Eğitim, kültür, sanat, ekonomi, politika, kadın, toplumsal yaşam ve insan ilişkileri, kent, tarih ve çevre yanı sıra haberler ve röportajlar yer alıyor. 2.Defne Kitap Fuarı’nda Kültür Kentleri Birliği standımızdaki yazar arkadaşlarımızı ziyaret ederek kitaplarını armağan eden Şahiye Say arkadaşıma başarılar diliyorum. “dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)