BAŞARI SEVİNCİNE ORTAK OLDULAR - Hatay Gazetesi

BAŞARI SEVİNCİNE ORTAK OLDULAR

  • Eklenme Tarihi :23.06.2024 | 13:19
  • Muhabir :Haber Merkezi

BAŞARI SEVİNCİNE ORTAK OLDULAR

İskenderun Çocuk ve Gençleri Destekleme Derneği yönetimi, eğitim döneminden mezun oluncaya kadarki süreci yakından takip ettiği öğrencilerin başarıları ile karne sevincine ortak olmayı sürdürüyor.

2023-24  eğitim öğretim döneminin tamamlanmasıyla birlikte ilköğretim, orta dereceli okullarda karneler alan öğrenciler için tatil başladı.  İskenderun Çocuk ve Gençleri Destekleme Derneği yönetimi de eğitimlerine destek verdiği öğrencileriyle birlikte karne etkinliği ve bayram kutlamasını birlikte yaptılar. Başarı belgeleri ve karneleriyle gelen öğrencileri Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte kutlayan Dernek Başkanı Zeynep Çakmaklı “Tüm öğrencilerimiz etkinliğimize katıldı. Çok güzel bir ortamda sohbet etme imkanımız oldu. Karnelerimizi inceledik, bazı notları aldık, yeni sezonda ona göre bir yol izleyeceğiz” dedi.

EMEĞİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinliği için kompozisyonların değerlendirmesini yaptıklarını ifade eden Başkan Çakmaklı Ankara'ya giden 33 öğrenciden 16'sı kompozisyonlarını yönetim kurullarına ulaştırdığını söyledi.

Sorumlulukların bilincinde olan ve duygularını dile getiren 16 öğrenciyi para ödülü verdiklerini belirten Çakmaklı “3 öğrencimiz kompozisyonlarını okundu. Karnelerini getiren tüm öğrencilerimize de giyim kuponu hediye ettik. Karne ve bayram etkinliğimizde Suzan Bıçakçı, Seher Başar, Nurdan Kanmaz, Akide Ahi, Gökçe Günay,  Gülsüm Şirin, Yusuf Devrim, Serpil Korkmaz ve Dilek Şencan ve Derneğimizin Başkanı Zeynep Çakmaklı katıldı. Etkinliğimize katkı sağlayan hayırseverlerin izle ve dernek üyelerimize çok teşekkür ediyoruz. Emeğinize yüreğinize sağlık” diye konuştu.