Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günlerine Yoğun İlgi!

  • Eklenme Tarihi :19.10.2022 | 11:14

Güneyler Altın ve Mücevherat bünyesinde faaliyet gösteren Atasay Palladium mağazasının geleneksel olarak düzenlediği Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günleri her zaman olduğu gibi yoğun ilgi gördü.

Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günlerine Yoğun İlgi!

Palladium AVM’de gerçekleşen ve dört gün süren Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günlerinde yüzlerce model altın ve pırlanta ürünleri % 50 indirim ile ziyaretçilere sunulurken  bazı ürünlerde zararına satışlar yapıldı. Dört gün boyunca Güneyler Altın ve Mücevherat  Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güney,Genel Müdür M.İlker Karaoğlan ve Mağaza Müdürü Atasay İbrahim Elveren’in hazır bulundukları Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günleri yine altın ve pırlanta tutkunlarına çok uygun fiyatlar  ile alışveriş  yapma imkanı sundu.

 

Heyecan ile bekledikleri Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günlerinde yine birbirinden şık modelleri çok uygun fiyatlara almanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten ziyaretçiler yılın en çok beklenen indirim günleri arasında yer alan Antakya Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günlerini düzenleyen Atasay Palladium mağazası yönetimine teşekkür ettiler.

Mücevherat ürünlerini lüks olmaktan çıkartarak, herkes için ulaşabilir fiyatlarla tüketicilerle buluşturduklarını söyleyen Güneyler Altın ve Mücevherat  Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güney: “Antakya  Atasay, gerçekleştirdiği  Altın ve Pırlanta Çadır Günleri’nde yine yüzleri güldürdü diyebiliriz. Tek taş yüzükten bilekliklere, kolyelerden gerdanlığa, düğün setlerinden küpeye kadar binlerce ürünü yüzde 50’ye varan indirimle satışa sunan  Antakya Atasay’ın , 13-16   Ekim tarihlerinde arasında gerçekleşirken bizlerde her zaman olduğu gibi gösterilen yoğun ilgiden son derece mutluluk duyduk. Altın ve Dolar  fiyatlarının artmasının fiyatları etkilediği bu günlerde maliyetine hatta bazı ürünlerde zararına satışlar gerçekleştirdiğimiz Antakya Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günlerine ilgi gösteren tüm müşterilerimize ,Özverili çabalarından dolayı Genel Müdürümüz  M.İlker Karaoğlan’a , Atasay Mağaza Müdürümüz  İbrahim Elveren’e ve tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”dedi.